Лудогорец отнесе трагичен Левски с тройка

Лудогорец отнесе трагичен Левски с тройка Снимка: Lap.bg

Лудогорец победи с лекота Левски на "Герена" с 3:0 в 24-тия кръг на efbet Лига и продължава да крачки убедително към поредна шампионска титла.

"Сините" изобщо не бяха в състояние да се противопоставят на хегемона и допуснаха два гола още до 11-тата минута, а впоследствие срещата просто се доиграваше.

Клаудиу Кешеру откри след 8 минути игра при атака, тръгнала от грешка на Тома Даске.

3 минути по-късно Каули Оливейра засече подаване отляво и със силен удар удвои.

В 36-ата минута Левски поиска дузпа за игра с ръка на Са, но такава не беше отсъдена.

През втората част Каули отбеляза втория си гол, за да направи победата на Лудогорец класическа.

"Орлите" са начело в класирането с 58 т., 9 пред Локомотив Пловдив и 14 пред ЦСКА.

Левски е на деветата позиция с 28 т., колкото има и Царско село.