ЦСКА се скъса да вкарва на Берое и отново настигна Лудогорец

ЦСКА се скъса да вкарва на Берое и отново настигна Лудогорец Снимка: Lap.bg

ЦСКА разби Берое с 5:1 на "Българска армия" в мач от четвъртия кръг на efbet Лига и нямаше проблеми отново да се изравни по точки с шампиона Лудогорец на върха в класирането.

Мачът на практика беше решен с два ранни гола, като първо Маурисио Гарсес засече едно подаване отляво и откри още в 5-ата минута, а после Дюкенс Назон се разписа във втори пореден мач и удвои.

Всички останали попадения паднаха в последните 15 минути, когато първо Браян Морено покачи на 3:0, а после гостите намалиха чрез Тунгара.

В добавеното време Иван Турицов се разписа от дузпа и веднага след това Гарсес отбеляза втория си гол след елементарна грешка на вратаря на Берое Иван Караджов.

ЦСКА и Лудогорец оглавяват класирането с по 10 т., следвани от Локо Пловдив с 9 и ЦСКА 1948 с 8.