Тотнъм не успя на "Ривърсайд" и ще преиграва за ФА Къп

Моуриньо пусна най-силния си състав срещу Мидълзбро, но не успя да спечели мача и всичко ще се решава в преиграването Снимка: Getty Images

Тотнъм стигна само до 1:1 като гост на Мидълзбро и ще трябва да мине през преиграване в Лондон в третия кръг на ФА Къп.

"Шпорите" записаха трети пореден мач без успех и ще трябва да вместят още една допълнителна среща в натоварения си календар, затова резултатът срещу втородивизионния съперник няма как да задоволява Жозе Моуриньо.

Ашли Флетчър откри за Боро в 50-ата минута, но десетина минути по-късно Лукас Моура изравни с глава след центриране на Серж Орие.

В последните минути Тотнъм натисна, но липсваше точност в последното отиграване и атаките не доведоха до победен гол.

По същото време с резервите си Челси нямаше проблеми и преодоля третия кръг на турнира с победа с 2:0 над гостуващия Нотингам Форест.

Калъм Хъдсън-Одой и Рос Баркли отбелязаха попаденията още през първото полувреме и така "сините" вече очакват следващия си съперник в надпреварата.