Безмилостният Байерн записа втората си най-голяма победа

Байерн Мюнхен не показа капка милост срещу аматьори на старта на турнира за Купата на Германия.

Баварците разбиха с 12:0 скромния СВ Бремер, който се състезава в бременската регионална лига, петото ниво на местния футбол.

Десет минути преди края резултатът бе 8:0, но това по никакъв начин не накара баварците да намалят темпото и нанизаха нови четири попадения.

Това е втората най-голяма победа за баварците в историята, след като в същата фаза на турнира с 16:1 е разгромен тимът на Валдберг през 1997-а.

През 2019-а пък баварците записаха 23:0 над Ротах-Егерн, но мачът беше контролен.

Ерик Чупо-Мотинг вкара четири на Бремер, като хеттрикът си оформи още през първата част.

Мачът се игра на "Везерщадион", стадионът на Вердер.