Нунес се развихри с 4 гола при разгром на Ливърпул (видео)

Звездното попълнение на Ливърпул Дарвин Нунес най-накрая се отпуши и наниза цели четири гола при разгрома с 5:0 над РБ Лайпциг в контрола, играна на "Ред Бул Арена".

Уругвайският нападател вкара четирите попадения в рамките на 40 минути през втората част. Резултатът бе открит от Мохамед Салах още в осмата минута след асистенция на Роберто Фирмино.

Това е втора поредна победа за Ливърпул в контролите. Досега тимът на Юрген Клоп победи и Кристъл Палас - с 2:0, след като в първата си приятелска среща бе разгромен с 4:0 от Манчестър Юнайтед.

До края на подготовката "червените" имат още две контроли - срещу РБ Залцбург и френския Страсбург, а между тях е сблъсъкът с Манчестър Сити за Къмюнити шийлд.

Ливърпул започва новия сезон с гостуване на Фулъм в ранния мач на 6 август, събота.