Страховит Байерн показа какво ще се случва в Бундеслигата и този сезон

Страховит Байерн показа какво ще се случва в Бундеслигата и този сезон Снимка: Getty Images

Байерн Мюнхен започна по перфектен начин новия сезон в Бундеслигата и разгроми Айнтрахт с 6:1 като гост.

Хегемонът на германския футбол отбеляза пет гола още през първото полувреме и не показа, че по някакъв начин ще страда от липсата на напусналия Роберт Левандовски.

Новото попълнение Садио Мане откри головата си сметка в германския елит с попадение за 3:0, след като Йошуа Кимих се беше разписал от фал, а Бенжамен Павар беше удвоил.

До почивката Мусиала и Серж Гнабри също вкараха, а през второто полувреме Мусиала се разписа още веднъж.

Преди няколко дни Байерн отбеляза 5 гола във вратата на РБ Лайпциг, за да спечели Суперкупата на Германия и така вече има 11 попадения на сметката си за два официални мача през новия сезон.