Юнайтед загуби точки срещу предпоследния

Юнайтед загуби точки срещу предпоследния Снимка: Getty Images

Манчестър Юнайтед стигна само до 1:1 в гостуването на Уест Бромич в 24-тия кръг на Висшата лига.

Тимът на Оле Гунар Солскяер не успя да победи предпоследния в класирането и остана на 7 т. от лидера Манчестър Сити.

Мбайе Дин откри за домакините в самото начало на срещата след центриране отдясно.

В края на полувремето Бруно Фернандеш изравни със страхотно воле в горния ляв ъгъл.

След почивката Юнайтед не направи достатъчно, за да стигне до победата.

Най-близо до втори гол гостите бяха в 69-ата минута, когато на два пъти топката беше изчистена пред голлинията.

Малко преди това реферът беше отсъдил дузпа за Юнайтед, но ВАР преразгледа решението и я отмени.

В класирането Манчестър Сити води с 53 т. и мач по-малко от Юнайтед, който има 46.

Уест Бромич остава 19-и, на 12 т. от спасителната зона.