Twitter се чуди защо Салах се издразни на победния гол на Фирмино

Изглеждаше, че Салах се дразни по някаква причина на гола, но...
... истината е, че първо вдига радостно ръцете си, а едва след това хвърля бутилката.
Гол на звездата бе отменен, а негова грешка бе в основата на изравнителното попадение на Килиан Мбапе за 2:2 в 83-тата минута. Две по-късно египтянинът бе сменен от Джердан Шакири.

Ливърпул победи ПСЖ с късен гол на Роберто Фирмино и хвърли в екстаз запалянковците на "Анфийлд роуд", но един детайл от суперсблъсъка във вторник озадачи феновете на мърсисайдци.

Веднага след попадението на бразилеца, който влезе 20-ина минути преди края на мястото на Даниел Стъридж, показаха резервната скамейка на домакините, на която Мохамед Салах запрати към земята бутилката с вода, която държеше в ръцете си.

Най-странното е, че жестът изглеждаше гневен, а не като радост, докато съотборниците му се прегръщаха на терена.

Този момент от двубоя предизвика големи дискусии в Twitter, където феновете се питаха каква е била причината за реакцията на голмайстора.

"Изглеждаше сякаш Салах не беше доволен от победния гол", отбелязаха няколко човека.

Друг пък попита: "Сериозно ли е Мо да се издразни така на победния гол?".

След внимателното преглеждане на кадрите обаче се вижда, че Салах първо вдига ръцете си във въздуха след гола, след което хвърля бутилката.

"Това, вероятно, е отдушникът на напрежението, което бе натрупал заради неубедителното си представяне", обединиха се накрая в социалната мрежа.