Хари Кейн се завърна триумфално в титулярния състав на Тотнъм

Хари Кейн се завърна триумфално в титулярния състав на Тотнъм Снимка: Getty Images

Хари Кейн направи гръмко завръщане сред титулярите на Тотнъм и вкара два гола за успеха с 3:0 над Пасош де Ферейра, който изпрати отбора му в груповата фаза на Лигата на конференциите.

След като трансферната сага около нападателя приключи и той призна, че ще остане в клуба си и през този сезон, Кейн получи шанс в стартовите 11 срещу скромния португалски съперник, който направи сензация и надви Спърс с 1:0 в първия мач.

На своя "Тотнъм Хотспър Стейдиъм" обаче лондончани обърнаха общия резултат, като Кейн откри още в 9-ата минута, а в 34-тата удвои.

След почивката се разписа и Джовани Ло Селсо.

Основна предпоставка за победата на Тотнъм беше, че този път Нуно Ешпирито Санто заложи на много по-голяма част от основните си футболисти, а не пусна само резерви.

Така Тотнъм влиза в групите като основен фаворит за спечелване на първото издание на новия турнир.