ЦСКА е на два мача от групите на Лигата на конференциите!

ЦСКА е на два мача от групите на Лигата на конференциите! Снимка: Lap.bg

ЦСКА е само на два мача от класиране за груповата фаза на Лигата на конференциите. "Червените" направиха 1:1 в гостуването си на Осиек и след победата с 4:2 в първата среща в София прескочиха третия квалификационен кръг.

Така "армейците" се класираха за плейофната фаза и са само на два мача от това да си гарантират евроучастие поне до Нова година.

Греъм Кери откри резултата в 33-ата минута и даде три гола аванс на ЦСКА в общия резултат. В края на първата част Миле Шкорич изравни, но за повече домакините нямаха сили.

В самия край хърватите останаха и с човек по-малко на терена, след като Даниел Лончар получи директен червен картон заради нарушение срещу откъсващия се сам срещу вратаря Жорди Кайседо.

Противник на ЦСКА на плейофите е Виктория Пилзен. Първият двубой е следващия четвъртък.