Десетте най-велики десетки във футбола

Според мнозина Лео Меси вече е достигнал ниво, отговарящо на върховете в класацията

Пеле празнува третата си световна титла през 1970 г.

За съжаление Йохан Кройф не можа да стане световен шампион с Холандия Снимка: Getty Images / Guliver
За съжаление Йохан Кройф не можа да стане световен шампион с Холандия

Диего Марадона започва прочутия си 60-метров пробив, преди да отбележи гол на четвъртфинала срещу Англия на Световното първенство в Мексико през 1986 Снимка: Getty Images / Guliver

Алфредо ди Стефано с петте си Купи на европейските шампиони Снимка: Getty Images / Guliver
Алфредо ди Стефано с петте си Купи на европейските шампиони

Мишел Платини се радва на гола си срещу Бразилия в четвъртфиналната среща на Мондиал'86, в който Франция се класира напред след дузпи Снимка: Getty Images / Guliver

Зико и пазачът му Джентиле на "мача на века" Италия - Бразилия 3:2 на Световното първенство през 1982 г. Снимка: Getty Images / Guliver

Сър Боби Чарлтън бе известен като футболист с бомбения си шут Снимка: Getty Images / Guliver