Левскарите счупиха 863 седалки, клубът ще ги плаща

Левскарите започнаха да чупят на почивката и избиха близо 900 седалки, преди полицията да се намеси

Феновете на Левски в сектор В на стадион "Славия" са счупили общо 863 седалки. Това е показала проверката след вчерашния мач Славия - Левски от българската efbet Лига.

"Сините" победиха с 2:0 с два гола през второто полувреме, а техните привърженици извършиха вандалската проява на почивката, преди полицията да успее да овладее ситуацията.

Запалянковците пяха и песни срещу боса на "белите" Венци Стефанов, който беше пуснал билети на цена от 20 лева за гостуващата агитка, а напрежението нарастваше през цялата седмица преди двубоя.

Левски ще трябва да възстанови щетите и да ремонтира седалките. Така клубът за пореден път ще трябва да плати сериозна сума заради своите фенове.