Хеттрик на Кешеру във Велико Търново, Лудогорец пак е първи

Кешеру изравни Станислав Костов от Левски при голмайсторите, и двамата имат по 13 попадения Снимка: ludogorets.com

Лудогорец надви с 4:1 Етър във Велико Търново и отново е на върха в Първа лига.

Хеттрик отбеляза Клаудиу Кешеру, а един гол добави Марселиньо за поредната победа на "орлите" в първенството.

Румънският нападател откри с хубав прехвърлящ удар с десния крак в 21-ата минута, само 3 минути по-късно Марселиньо удвои след подаване на Лукоки. В 36-ата минута Етър върна един гол чрез Мане, но минута по-късно Кешеру завърши контраатака и направи 3:1.

В 54-ата минута румънецът се измъкна от засадата и се разписа още веднъж с помощ от горната греда.

Така Лудогорец излезе начело с точка пред втория Левски и с 3 пред ЦСКА-София. В следващия кръг разградчани са домакини на Берое.