Лудогорец си върна върха с шоу във Велико Търново

Мисиджан вкара два гола и подаде за още един при разгрома

Лудогорец отнесе Етър с 6:0 във Велико Търново и си върна първото място в първенството.

Шампионите отново дръпнаха с 3 т. пред ЦСКА, който по-рано през деня спечели дербито срещу Левски с 1:0.

Срещу Етър Лудогорец игра с настроение и откри още в 5-ата минута чрез Клаудиу Кешеру след заучено положение от пряк свободен удар и подаване на Върджил Мисиджан.

Самият Мисиджан направи 2:0 в 23-ата минута, след като едва докосна топката при балонно подаване на Марселиньо. Към края на полувремето резултатът стана 3:0, а автор на попадението отново беше Мисиджан, като този път асистенцията даде Вандерсон.

В 58-ата минута Абел Анисе покачи на 4:0 с удар извън наказателното поле, а 15 минути по-късно Кешеру вкара втория си гол.

Минута преди края Якуб Шверчок, който се появи като резерва, изпревари вратаря и също се разписа, за да оформи крайното 6:0.