ЦСКА забрави за Люпко и разби Витоша

ЦСКА се възстанови от загубата от Берое с разгром над Витоша Бистрица Снимка: LAP.bg
ЦСКА се възстанови от загубата от Берое с разгром над Витоша Бистрица

ЦСКА набързо забрави за ерата „Люпко Петрович“ и постигна най-убедителната си победа от началото на сезона в efbet Лига след разгрома с 4:0 над Витоша Бистира на „Армията“.

Докато около клуба се шуми за завръщането на Любослав Пенев, на резервната скамейка седна отново Добри Митов и под негово ръководство феновете в Борисовата градина видяха четири гола от четирима различни голмайстори.

Тони Уот откри резултата още в четвъртата минута, Раул Албентоса удвои аванса на „червените“, засичайки с глава центриране от корнер, а Кристиян Малинов направи резултата класически малко преди почивката.

През втората част „армейците“ намалиха леко оборотите, но вкараха още един гол. Негов автор бе Евандро в 74-тата минута.

Победата бе шеста за ЦСКА от началото на кампанията, а „червените“ вече имат 22 точки на четвъртото място, на четири зад Локо Пловдив и Левски и на пет зад лидера Лудогорец, като „зелени“ и „сини“ ще се изправят един срещу друг в дербито на кръга в неделя в Разград.