Юношите на България загубиха от Англия след два гола от съблекалнята

Футболистите на Ангел Стойков започнаха със загуба участието си на Евро 2017

Юношеският национален отбор на България започна със загуба участието си на Евро 2017 в Грузия.

Футболистите на Ангел Стойков загубиха с 0:2 от Англия след два гола, допуснати в началото на двете полувремена.

Нашите пуснаха гол още в 30-ата секунда, когато Мейсън Маунт беше оставен непокрит и откри резултата.

Впоследствие България създаде някои ситуации пред вратата на англичаните, но не успя да изравни, а на българската врата Шейтанов на два пъти се намеси решително след 30-ата минута.

В началото на второто полувреме Райън Сесеньон в два случая беше изпуснат от защитата и на втория път успя да удвои преднината на Англия.

До края нямаше много положения, а горещото време също се отрази на играта на съперниците и резултатът остана непроменен.

В четвъртък и в неделя на българския отбор му предстоят мачове с Германия и Холандия в група "Б" на първенството.