Чочев игра при победа на Палермо, Наполи удари Фиорентина

Чочев се появи за Палермо през второто полувреме.

Българският национал Ивайло Чочев влезе в началото на второто полувреме за Палермо, който се наложи над Болоня с 1:0 като гост в мач от италианската Серия "А". Сицилианците отбелязаха попадението си преди почивката и удържаха аванса си.

Александър Тонев остана на резервната скамейка при победата на своя отбор Фрозиноне у дома срещу Сампдория с 2:0. Българският национал бе записан в групата, но не се появи в игра.

Наполи победи лидера Фиорентина с 2:1. Лоренцо Инсинье даде аванс на неаполитанците веднага след почивката, а Никола Калинич изравни в 73-а минута. Гонсало Игуаин донесе трите точки за Наполи с попадение в 75-а минута.

Със същия резултат 2:1 Сасуоло преодоля Лацио у дома.