ЦСКА пак нулев, 562 минути не вкарва гол

Иван Стоянов опитва да направи това, което изглежда невъзможно в момента - ЦСКА да вкара гол.

ЦСКА отново не вкара гол - 0:0 на свой терен с Ботев, с което вече шести мач през 2015-а не е записвал попадение в актива си. За новата година армейците имат 4 загуби и 2 ремита, като головата разлика е 0:9.

Последният гол за "червените" е при 3:1 над Черно море през декември и оттогава вече 562 минути топката не попада в мрежата на съперниците.

Какво стана с отбора, който водеше в класирането до декември, не е много ясно...

Сега ЦСКА вече е на пет точки зад лидера Лудогорец, който с успех в понеделник над Локомотив (Сф) може да реши първенството и на теория.

По-притеснително за ЦСКА е, че ако Литекс бие Берое в събота вечер, а Локо удари Разград, двата тима се изравняват с "червените" по точки и второто място вече изобщо не е сигурно.

След мача недоволните фенове на домакините строиха играчите пред сектор "Г". Явно обаче нищо в клуба не е наред, а отборът е много повлиян от слуховете за фалит, безпаричието и промените, които се случиха през пролетта.

Гостите играха смело дори с 10 души, след като в началото на второто полувреме бе изгонен Даниел Златков. Те бяха подкрепяни и от сериозна агитка от Пловдив.