Стаси Иванов герой с гол и асистенция за Левски

Страхотен мач за Станислав Иванов Снимка: LAP.bg
Страхотен мач за Станислав Иванов

Станислав Иванов се превърна в герой за Левски при победата с 2:0 над Царско село в мач от 17-ия кръг на efbet Лига, игран на стадион „Васил Левски“.

И двата гола паднаха през първото полувреме, а Иванов имаше пръст и в двата.

Найджъл Робърта откри резултата в 27-ата минута. Холандецът се възползва от разбъркване в наказателното поле на гостите след удар на Иванов и след няколко рикошета топката се озова във вратата на Пласид.

12 минути по-късно Иванов успя и да се разпише с технично изпълнение от близка дистанция.

И двамата голмайстори от мача отбелязаха седмото си попадение от началото на сезона.

Левски се върна на победния път след загубата от Ботев Пловдив в последния кръг. Тимът на Петър Хубчев има 38 точки на втората позиция, на седем зад лидера Лудогорец.

Царско село, за който това бе десето поражение от началото на сезона, е 12-и с 15.