Инфарктна загуба за Левски на "Герена"

Инфарктна загуба за Левски на "Герена" Снимка: Lap.bg

След радостта през седмицата от победата над Локомотив Пловдив, Левски записа първо поражение под ръководството на Славиша Стоянович след завръщането на специалиста - 1:2 у дома срещу Арда.

Автор на първия гол за гостите стана Матеус Леони, разписал се малко преди почивката. Попадението обаче дойде, след като състезателят на победителите се намираше в очевидно положение на засада. Повторенията доказаха недвусмислено това, като по този начин бе хвърлена сянка върху случилото се на терена и върху цялата среща в столицата.

За 1:1 точен бе Паулиньо, минута преди изтичането на редовното време, а крайния резултат оформи Коконов, който разстреля Михайлов с бомбен изстрел в последните мигове на срещата, преди началото на добавеното време от 5 минути.

Към момента тимът на Николай Киров дели втората позиция с Локо Пд, като и двата състава разполагат с по 27 точки в актива си. "Сините" са 9-и с 14 пункта.