ЦСКА загуби с 0:1 визитата си на Локомотив Пловдив и остава без победа след първите три кръга на efbet Лига.
Тази вечер играчите на Душан Керкез отново се провалиха и поставиха под голяма въпросителна бъдещето на треньора.
Единственото попадение отбеляза Жулиен Лами в 89-ата минута, а ЦСКА за пореден път показа тотална немощ в атака и не създаде почти никакви реални положения за цял мач.
През първото полувреме до голове не се стигна, въпреки няколко нелоши ситуации.
За "червените" най-близо до попадение беше Петко Панайотов, който уцели гредата в 43-тата минута. Това се оказа и най-добрата ситуация за гостите.
Малко по-късно на другата врата Густаво Бусато направи спасяване при шут на Политино.
През второто полувреме нямаше нито един точен удар чак до 87-ата минута и той беше към вратата на Бусато, но не го затрудни.
В 89-ата минута Локомотив направи отлична атака и след прострелно подаване отляво на Петър Андреев, Жулиен Лами отблизо разстреля Бусато за 1:0.
Така след равенствата с Ботев Пловдив и Спартак Варна, ЦСКА претърпя и загуба, като остава само с 2 т. от първите три мача в първенството.
"Армейците" са едва на 11-тата позиция в класирането.
Локомотив пък поне временно излезе втори след две победи, едно равенство и общо 7 т.