Левски отново рухна на "Герена" и е в зоната на изпадащите

Левски отново рухна на "Герена" и е в зоната на изпадащите Снимка: Lap.bg

Срамното представяне на Левски през новия сезон продължи със загуба с 0:1 от Царско село на "Герена".

"Сините" остават без победа през кампанията и чупят различни антирекорди. Отборът няма победа на своя стадион от 8 декември 2019 г. и се намира в зоната на изпадащите след само 1 т. от първите три кръга.

Единственото попадение, донесло историческата победа на гостите, беше дело на Божидар Васев в края на първото полувреме.

Левски за пореден път игра безидейно и трудно създаваше положения, но в последната минута изпусна уникален шанс да изравни - тогава Тома Даске и Живко Атанасов последователно удариха гредите.

Успехът изкачи Царско село поне временно на първо място в класирането със 7 т., колкото има и ЦСКА-София.