Левски зарадва "Герена" с голов спектакъл

Левски зарадва "Герена" с голов спектакъл Снимка: Startphoto.bg

Левски отнесе Арда с 4:0 на "Георги Аспарухов" и демонстрира отлична форма в 22-рия кръг на efbet Лига.

Така тимът на Николай Костов записа втора победа от два мача след подновяването на шампионата.

Домакините бързо зарадваха зрителите по трибуните и поведоха в 9-ата минута с добре насочен удар по земя от дистанция на Марин Петков.

Последва важно спасяване на Пламен Андреев, а после Патрик-Габриел Галчев покачи на 2:0 от фал, като му помогна и дясната греда.

В края на полувремето и новото попълнение Фабио Лима се разписа с изстрел с левия крак в близкия ъгъл.

Бързо след подновяването на играта Джавад Ел Джемили добави четвърто попадение във вратата на гостите, а те останаха и с човек по-малко, когато Милен Стоев беше изгонен.

С успеха си "сините" се изравниха по точки с Локомотив Пловдив и заеха четвъртото място в класирането.

Те все още изостават на 7 т. от водача Черно море, който по-рано днес победи третия ЦСКА.