Паметен бразилски гол измъкна Левски в Пазарджик

Паметен бразилски гол измъкна Левски в Пазарджик Снимка: Startphoto.bg

Левски победи Хебър с 1:0 при гостуването си в Пазарджик и отмъсти на домакините за отпадането от Купата на България през декември.

Страхотен гол на новото попълнение Фабио Лима донесе успеха на столичани през втората част, а попадението определено ще влезе в списъка с най-красивите в efbet Лига.

Бразилецът отправи топовен удар в 74-тата минута и обра паяжините в горния ляв ъгъл на Дебърлиев.

Преди това вратарят спаси всичко възможно и задържаше интригата в мача, докато Левски показа слабостите си при завършването на атаките.

Гол на Хебър пък беше отменен с ВАР заради засада в 59-ата минута.

Победната серия на Левски продължава и тимът на Николай Костов вече има 44 т. на четвъртото място в класирането.

С 4 повече е третият ЦСКА, а лидерите Лудогорец и Черно море са с по 51.