С 9 души Левски се добра до точка срещу Царско село

С 9 души Левски се добра до точка срещу Царско село Снимка: Lap.bg

Левски се добра до точка срещу Царско село и завърши 2:2 в емоционален двубой от 16-ия кръг на efbet Лига.

Срещата се разви драматично и предложи четири гола и три червени картона, като първо поведоха домакините чрез Мартин Кавдански в 20-ата минута с добавка отблизо.

Малко по-късно Найджъл Робърта изравни за Левски след центриране отляво, но после Орлин Старокин получи безумни два жълти картона в рамките на броени секунди за протести срещу съдията.

С човек по-малко Левски успя да поведе само три минути по-късно чрез Станислав Иванов и се оттегли с аванс на полувремето.

През втората част Царско село се възползва от численото си предимство и в 64-ата минута Реян Даскалов направи 2:2.

В 77-ата минута Илия Юруков също беше изгонен с втори жълт картон и Левски остана с двама по-малко.

В добавеното време и домакините останаха в намален състав, след като Балтанов беше изгонен.

До края Царско село не сполучи в опитите си да спечели и съперниците поделиха точката.

Левски остава едва на 9-о място в класирането с 15 т., докато Царско село има 17 и е една позиция по-нагоре в таблицата.