Срам! ЦСКА се спъна в последния на "Армията"

Срам! ЦСКА се спъна в последния на "Армията" Снимка: Lap.bg

Шампионските амбиции на ЦСКА започват да се изпаряват. "Червените" завършиха 0:0 с последния в класирането Царско село след безобразно представяне.

Така ако в неделя Лудогорец победи Левски в Разград, шампионите ще дръпнат с цели 8 точки пред отбора на Стойчо Младенов.

"Армейците" започнаха по-активно, а Вилдсхут се опитваше да тормози отбраната на "царете", но без особен успех. В средата на полувремето Турицов опита далечен удар, който бе избит в корнер.

В 53-тата минута "червените" можеха да открият, но топката срещта гредата след удар на Лам с глава след центриране от корнер.

Десетина минути по-късно и влезлият от скамейката Гарсес имаше добра възможност, но стреля над гредата.

В 96-ата минута Чарлс бе оставен непокрит в наказателното поле и стреля фронтално от 6-7 метра, но в аут, пропилявайки най-чистото положение за ЦСКА.