Три греди спряха ЦСКА за победа над Лудогорец

Али Соу отбеляза гола и на два пъти нацели гредите за ЦСКА Снимка: Lap.bg
Али Соу отбеляза гола и на два пъти нацели гредите за ЦСКА

ЦСКА и Лудогорец отново не успяха да се победят и завършиха 1:1 на "Българска армия" в мач от Първа лига.

При "червените", които продължават да се борят за второто място в първенството, това беше повторен дебют за завърналия се старши треньор Стамен Белчев.

Лудогорец вече е шампион и за разградчани срещата беше без значение.

Али Соу откри резултата за ЦСКА в 62-ата минута и така отчасти се реваншира за фаталния си пропуск от дузпата във финала за Купата на България преди няколко дни.

По-малко от 10 минути след това Дан Битон изравни от пряк свободен удар.

Домакините търсеха по-настойчиво победата, но изпуснаха немалко положения и три пъти уцелиха гредите.

Съдиите ощетиха сериозно и двата тима, като още в началото редовен гол на Лудогорец беше отменен заради несъществуваща засада, а след почивката ЦСКА не получи дузпа, макар че Ахмедов беше фаулиран от Анисе.

Левски и ЦСКА остават с равни точки в класирането - по 53, а след тях е Славия с 52 и Локомотив Пловдив с 50.