ЦСКА измъкна трите точки при гостуването си във Враца

ЦСКА измъкна трите точки при гостуването си във Враца Снимка: Lap.bg

ЦСКА записа втора поредна победа с 2:1 в първенството, измъквайки трите точки при гостуването си на коравия тим на Ботев Враца. Енрике Рафаел и Али Соу бяха точни за "армейците", а между тях се разписа Даниел Генов.

ЦСКА започна по-силно и поведе още в 17-ата минута. Кери получи пас отляво. Ирландецът овладя и центрира от границата на наказателното поле към Енрике, който вкара с глава за 1:0.

Малко преди почивката Зехиров опита да центрира отдясно, но то се получи повече като удар в близкия ъгъл на Бусато. Това изненада бразилския страж, който едва изби топката, но го стори в краката на Генов, който без проблем вкара в празната врата за 1:1.

В 65-ата минута Юга центрира към Соу, който намери с едно докосване резервата Белтраме. Последва шут от воле на италианеца, който прелетя над напречната греда.

Седем минути по-късно Тиаго намери Соу пред наказателното поле на домакините, таранът за пореден път надигра Керчев и останал сам срещу вратаря вкара за 2:1.

До края софиянци контролираха мача и заслужено удържаха победата.