ЦСКА отново не впечатли, но достигна полуфиналите

ЦСКА отново не впечатли, но достигна полуфиналите Снимка: Startphoto.bg

ЦСКА се класира за полуфинал в турнира за Купата на България след минимален успех с 1:0 над Арда у дома.

С гол на Амос Юга "червените" си свършиха работата, но за пореден път не впечатлиха с играта си, а публиката на "Васил Левски" не пропусна да покаже отношението си към треньора Нестор Ел Маестро.

Резултатът беше открит в 18-ата минута, когато след центриране от фал Амос Юга се разписа отблизо.

Към края на полувремето Арда можеше да изравни, но Станислав Иванов пропусна сам срещу Бусато.

През втората част ЦСКА не успяваше да реши мача с втори гол, а скуката преобладаваше.

Накрая изнервените привърженици скандираха "Оставка" към Ел Маестро, както направиха и преди няколко дни при загубата с 0:1 от Черно море.

Ботев Пловдив и Хебър вече също се класираха за полуфиналите, а четвъртият полуфиналист ще бъде излъчен в срещата между Лудогорец и ЦСКА 1948.