ЦСКА продължава без грешка в шампионата при Акрапович

ЦСКА продължава без грешка в шампионата при Акрапович Снимка: Lap.bg

ЦСКА спечели убедително с 3:0 гостуването на Ботев Пловдив в среща от 15-ия кръг на efbet Лига.

"Армейците" записаха четвърта поредна шампионатна победа и се доближиха на 3 т. от върха в класирането, а дотук под ръководството на Бруно Акрапович нямат грешка в първенството.

Ботве пък затвърди впечатлението, че е в тежка криза след рекордното поражение с 0:6 от градския съперник Локомотив преди две седмици.

Тибо Вион откри в 21-ата минута с дебютния си гол за ЦСКА. След почивката Али Соу и Брадли Мазику направиха резултата класически, а домакините бяха напълно надиграни и можеха да получат и още голове.

С победата "червените" събраха 27 точки на третата позиция и са на три от първенеца Локомотив Пловдив, който е и с мач повече.

Втори е Лудогорец с 29 т. Шампионите обаче имат два мача по-малко от ЦСКА и по-късно днес гостуват на Славия.

След срещата новозакупеният автобус на гостуващия тим се е самозапалил, когато шофьорът е тръгнал да го премества в близост до съблекалнята на ЦСКА.

При стартирането на двигателя, возилото се е запалило и се е наложила намеса на пожарна кола. Така отборът ще трябва да изчака друг автобус, за да се прибере в София.