ЦСКА с минимална загуба от немски гранд, даде поредна жертва

ЦСКА с минимална загуба от немски гранд, даде поредна жертва Снимка: Lap.bg

ЦСКА загуби с 0:1 контролата си срещу германския гранд Вердер Бремен по време на подготвителния лагер в Австрия.

Лошата новина е контузията на защитника Брадли Мазику. Националът на Конго напусна терена принудително, а той е поредният основен играч на ЦСКА, който получава травма. Подобни проблени имаха Густаво Бусато, Амос Юга, Мено Кох, Тибо Вион и Димитър Евтимов.

Единственото попадение в мача падна в 83-тата минута, когато точен за немците бе Йоханес Егещайн. Той вкара с глава след центриране от корнер.

Трябва да отбележим, че в състава на Вердер от първата минута запона младежкият национал на България - Илия Груев. Той е син на добре познатия играчи и треньор със същото име.

Като цяло мачът между двата тима бе равностоен, а ЦСКА може да съжалява, че не откри резултата 10 минути преди попадението на Егещайн.

Тогава Баи осъществи отличен пробив, но ударът му срещна напречната греда.