Вратарят спаси ЦСКА от загуба в Стара Загора

Вратарят спаси ЦСКА от загуба в Стара Загора Снимка: Lap.bg

Берое спря победния ход на ЦСКА в efbet Лига и завърши 0:0 с "червените" в мач от 12-тия кръг на първенството.

Двубоят предложи много битка, а определено домакините ще съжаляват повече, че не взеха трите точки.

В герой за ЦСКА се превърна вратарят Густаво Бусато с поредица от решаващи намеси, запазили нулевото равенство.

"Армейците" така и не създадоха голово положение, а особено след почивката ситуациите бяха на сметката на заралии.

В 89-ата и 90-ата минута Берое можеше да спечели мача, но и в двата случая Бусато беше на мястото си и отрази ударите на Камен Хаджиев и Раян Даскалов.

Точката обаче не стига на ЦСКА, за да запази първото място в класирането и то вече принадлежи на шампиона Лудогорец.

Разградчани водят с 24 т. срещу 23 за тима на Стойчо Младенов.