Дебютен гол за Берба и победен обрат за ПАОК

ПАОК се изкачи до третото място в класирането

Димитър Бербатов отбеляза дебютното си попадение за ПАОК при победата с 2:1 гостуването си на Атромитос в гръцката Суперлига.

Българският нападател бе оставен на пейката, но влезе в игра 15 минути след началото на втората част. Само четири по-късно обаче домакините поведоха.

В 72-рата дойде и моментът за Бербатов. При една отклонена топка в наказателното поле, нападателят на ПАОК бе най-съобразителен и отблизо изравни.

В заключителните секунди на двубоя, ПАОК стигна и до пълен обрат, след като Роберт Мак се възползва от недобра реакция на отбраната на домакините при един корнер и отново отблизо прати топката в мрежата за 2:1.

С победата, ПАОК се изкачи до третото място с 10 точки, докато Атромитос е 11-и с шест.