Роналдо изригна с 5 гола в Барселона

Роналдо вече може да се похвали с 32 хеттрика във всички турнири

Реал Мадрид разгроми Еспаньол насред Каталуния с 6:0 и поне временно се изкачи на първото място в Примера.

С 5 гола за гръмката победа блесна Кристиано Роналдо, а шестия добави Карим Бензема, като при него Роналдо записа асистенция.

CR7 направи хеттрик само за 13 минути между 7-ата и 20-ата (вторият гол беше от дузпа) и след още две попадения през второто полувреме вече има общо 229 гола в Ла Лига.

Мениджърът на Реал Рафаел Бенитес излезе с любопитен титулярен състав, като остави Тони Кроос резерва и предпочете за титуляри Иско и Каземиро.

Рафаел Варан също беше на скамейката, а на вратата пазеше Кейлор Навас.

Така Реал Мадрид записа втори пореден разгром в Ла Лига, след като в миналия кръг удари Бетис с 5:0.