ПСЖ отмъсти на Страсбург за Купата на лигата

Ди Мария и останалите от ПСЖ този път не позволиха изненада срещу Страсбург Снимка: getty
Ди Мария и останалите от ПСЖ този път не позволиха изненада срещу Страсбург

Пари Сен Жермен победи с 4:2 Страсбург за Купата на лигата и продължава напред в надпреварата.

Така парижани си върнаха за загубата от същия съперник в първенството в началото на месеца.

В 12-ата минута Салмие си вкара автогол след центриране на Ди Мария и така ПСЖ поведе.

В 25-ата минута грешка на вратаря Укиджа позволи на Ди Мария да направи 2:0. Жереми Грим върна един гол за Страсбург в 36-ата минута, но интригата приключи с два гола на ПСЖ през второто полувреме, когато се разписаха Дани Алвеш и Юлиан Дракслер.

Две минути преди края Жереми Блаяк вкара още веднъж за Страсбург.