Фернандеш се отпуши, а Юнайтед излезе на пето място

Бруно Фернандеш беше звездата на мача и вкара дебютен гол, после асистира на Марсиал и Грийнууд Снимка: Getty Images

Манчестър Юнайтед победи Уотфорд с 3:0 на "Олд Трафорд" в 27-ия кръг на Висшата лига и се доближи до топ 4 в таблицата.

С основния принос на новото попълнение Бруно Фернандеш, домакините стигнаха до успеха над опашкаря в класирането и записаха втори пореден успех за първенство.

Фернандеш вкара дебютен гол за Юнайтед в 42-ата минута от дузпа за нарушение срещу самия него.

В 58-ата минута Бруно асистира на Антони Марсиал, който прехвърли вратаря за 2:0, а в 75-ата подаде и за третия гол, дело на Мейсън Грийнууд с топовен удар с левия крак.

В класирането Юнайтед вече е пети с 44 т. и изостава само на 3 от четвъртия Челси, докато зад "червените дяволи" са Тотнъм и Шефийлд с по 40 т.