Стойчо Младенов спечели Купата на Казахстан след драма

Това е четвърти трофей за Младенов в треньорската му кариера и първи от 2008-а насам

Българският треньор Стойчо Младенов постигна голям успех в Казахстан.

Воденият от него Кайсар спечели купата на страната с победа с 2:1 над Атирау след продължения в днешния финал.

Тимът на българския специалист стигна до триумфа по драматичен начин, като първо получи гол в 67-ата минута, а малко по-късно остана с човек по-малко, когато Тагиберген получи директен червен картон.

До ситуацията с картона се стигна след сбиване между футболистите.

В 89-ата минута Зенкович изравни за Кайсар и така прати мача в продължения. В самия край на второто продължение, когато всички очакваха дузпите, Нарзилдаев се разписа отдалеч и с този красив гол донесе трофея на Кайсар.

Това е втора Купа на Казахстан в историята на клуба, а предишната е от 1998 г.