Неймар, Мбапе и Кавани вкараха при успех на ПСЖ

ПСЖ вкара три гола за трети пореден кръг Снимка: Getty Images
ПСЖ вкара три гола за трети пореден кръг

Пари Сен Жермен победи Анже с 3:1 на своя „Парк де Пренс“, като всеки един от ударното трио Неймар-Мбапе-Квани се разписа по веднъж.

Парижани вкарват по три гола за трети пореден кръг от началото на сезона под ръководството на новия треньор Томас Тухел.

Уругваецът откри резултата в 12-ата минута, засичайки подаване на Неймар, но само девет по-късно гостите изравниха с точен удар от дузпа на Томас Мангани.

Килиан Мбапе отново изведе ПСЖ напред малко след почивката с хубаво воле след центриране на Ди Мария, а Неймар оформи крайното 3:1 в 66-ата минута след асистенция на Мбапе.

Това е трета поредна победа за ПСЖ от началото на сезона и столичани продължават да са на върха в класирането с голова разлика 9:2.

Анже пък продължава със загубите и в серия от три поражения и спасението още в началото на сезона изглежда много трудно.