Азар и Йович дебютираха в Реал със загуба от Байерн (видео)

Азар нямаше успех в дебюта си с белия екип Снимка: Getty Images
Азар нямаше успех в дебюта си с белия екип

Байерн Мюнхен победи Реал Мадрид с 3:1 в среща от приятелския турнир International Champions Cup.

Двубоят на NRG Stadium в Хюстън, Тексас беше неофициален дебют за новите попълнения на Реал Еден Азар, Лука Йович, Ферлан Менди, Родриго и Такефуса Кубо.

Родриго се отчете с хубав гол от фаул в първия си мач за тима, но той беше почетен и падна в последните минути при резултат 3:0 за баварците.

Корентен Толисо в 15-ата, Роберт Левандовски в 67-ата и Серж Гнабри в 70-ата минута отбелязаха головете за победителите.

Това е първа победа за Байерн в турнира тази година след поражението от Арсенал. Следващият мач на германците е срещу Милан на 24 юли.

На същата дата Реал се изправя срещу Арсенал.