Тотнъм се спаси от загуба в края

Хюн-Мин Сон донесе точката за "шпорите", които контролираха мача, но накрая можеха и да загубят Снимка: Getty Images

Тотнъм не успя да победи Уест Хем на "Уембли" и стигна само до 1:1 в срещата от 21-ия кръг на Висшата лига.

Въпреки предимството си в мача и многобройните си удари към вратата, "шпорите" не успяха да открият резултата и първи получиха гол.

В 70-ата минута невероятен изстрел отдалеч на Педро Обианг влезе в близкия ъгъл на Лорис - 1:0 за Уест Хем. Това беше първият удар на гостите в мача.

Тотнъм тръгна да обръща и в 84-ата минута Хюн-Мин Сон също показа силния си изстрел от дистанция, за да отбележи от около 25 метра за 1:1.

Минутите до края не стигнаха на домакините за пълен обрат и те остават на пето място в класирането на 3 т. зад четвъртия Ливърпул.

Уест Хем е 15-и с 22 т., на две над зоната на изпадащите.