Юнайтед и Уест Хем стигнаха до 1:1

Димитри Пайе почти успя да реши мача в полза на Уест Хем

Манчестър Юнайтед и Уест Хем ще трябва да преиграват четвъртфинала за Купата на ФА, след като днес стигнаха до 1:1. „Чуковете" поведоха с гол на Димитри Пайе, а шансовете на Юнайтед бяха спасени от Антони Марсиал, който изравни.

Преиграването между двата отбора ще определи кой ще се присъедини към Евертън, Кристъл Палас и Уотфорд на полуфиналите за Купата на ФА.

Пайе изведе гостите напред в 68-ата минута с перфектно изпълнен пряк свободен удар и в края на мача феновете на тима вече предвкусваха победата, когато Марсиал изравни 7 минути преди последния сигнал.

Юнайтед няма победата в този турнир от 2004 година насам и ако сега успее да се справи с Уест Хем, шансовете на селекцията на Ван Гаал за краен успех не са лоши, като се има предвид, че днес Уотфорд елиминира носителя на трофея в последните два сезона Арсенал.