Резултатен Ливърпул излезе втори

Победата на Ливърпул можеше и да е още по-изразителна Снимка: Getty Images
Победата на Ливърпул можеше и да е още по-изразителна

Ливърпул удари с 4:1 Уест Хем на "Анфийлд" и с още една резултатна победа през сезона излезе на второ място в класирането на Висшата лига.

Емре Джан откри за домакините в 29-ата минута с гол номер 100 за Ливърпул във всички надпревари от началото на сезона.

През второто полувреме тримата нападатели Мохамед Салах, Роберто Фирмино и Садио Мане се отчетоха с по един гол, а за Уест Хем едно попадение върна Микейл Антонио, само че тогава резултатът вече беше 3:0.

"Мърсисайдци" вече имат 57 т. и изпревариха с точка Манчестър Юнайтед, който утре играе с четвъртия Челси.