Реал Мадрид завърши наравно с Леванте без Роналдо

Кристиано Роналдо е наказан, а почивка са получили и са извън групата Лука Модрич, Борха Майорал, Рафаел Варан и Кейлор Навас.

Шампионът Реал Мадрид завърши наравно 1:1 с новака в Примера Леванте в двубой от третия кръг на Ла Лига.

Гостите вкараха в 12-ата минута чрез Иван Лопес-Иви след грешка на Даниел Карвахал, а в 36-ата Лукас Васкес изравни. Малко преди края на първото полувреме „белите“ имаха и претенции за дузпа преди почивката за нарушение срещу Тео Ернандес.

Домакините завършиха с човек по-малко, след като минута преди края Марсело беше изгонен с директен червен картон за удар без топка. В добавеното време Тони Кроос можеше да донесе победата на своите, но уцели гредата.