Еспаньол шокира Реал в 93-ата минута

Реал се издъни срещу една от любимите си жертви в Испания - Еспаньол нямаше успех в последните 21 мача срещу мадридчани Снимка: Getty Images

Реал Мадрид записа поредна издънка в испанското първенство и загуби с 0:1 като гост на Еспаньол.

Каталунският тим вкара победно попадение в последната минута и наказа "кралете", които бяха излезли с доста резерви в състава си.

Седмица преди реванша срещу ПСЖ в Шампионската лига, Зинедин Зидан беше заложил на Гарет Бейл, Асенсио и Лукас Васкес в предни позиции, а Кристиано Роналдо изобщо не беше в групата.

През първото полувреме Бейл пропусна да вкара с глава, през второто Диего Лопес също имаше добри намеси. Стигна се до 93-ата минута, когато най-активният в състава на Еспаньол Жерар Морено се възползва от контраатака и центриране отдясно и засече много добре топката, който отскочи от тревата и стана невъзможна за Кейлор Навас - 1:0.

Така Реал записа първа загуба срещу Еспаньол от 21 мача насам и остава на трето място в класирането на 14 т. от първенеца Барселона.