Кристиано пак отбеляза за Юве в Серия "А"

Роналдо отбеляза така важния първи гол срещу Фрозиноне.

Кристиано Роналдо бе героят за Ювентус при победата с 2:0 като гост на Фрозиноне в Серия "А". Португалецът се разписа във втори пореден мач в Серия "А" след попаденията срещу Сасуоло миналата седмица.

Юве чака за първия гол 82-рата минута, когато се разписа Кристиано, а в последните секунди на добавеното време крайното 0:2 оформи Федерико Бернардески.

Така шампионът продължи перфектната си серия от победи от началото на сезона и е на върха в класирането с актив от 15 точки, с 3 повече от отбора на Наполи, който победи Торино с 3:1 по-рано днес.

Първото полувреме завърши без отбелязани голове, а през втората част случващото се на терена не се промени - играчите на Юве задържаха топката в свое притежание, размяняйки си пасове, но опасностите продължаваха упорито да отсъстват.

В 63-тата минута сериозен карамбол в наказателното поле завърши с топка в краката на Роналдо. Футболистиът се опита да отиграе атрактивно трудната ситуация, отправяйки удар с пета. Спортиело обаче реагира добре и спаси.

В 82-рата минута Ювентус успя да поведе в резултата. Роналдо се оказа на правилното място в правилното време, след като рикоширала топка стигна до португалеца и той хладнокръвно я прати във вратата.

В добавеното време на двубоя резервата Федерико Бернардески оформи крайния резултат с прецизен изстрел от границата на наказателното поле.