Атомното нападение на ПСЖ се развихри с 6 гола за Купата

Мбапе, Неймар и Ди Марсия сътвориха още едно голово шоу за Пари Сен Жермен

ПСЖ разби Рен с 6:1 като гост в мач за Купата на Франция и продължава защитата на трофея си от миналата година.

Звездните нападатели на тима бяха в стихията си и правеха каквото си искат. Килиан Мбапе, Неймар и Анхел Ди Мария вкараха по два гола, започвайки още от 9-ата минута.

Тогава Мбапе се разписа, а до почивката гостите нанизаха още три гола, дело на Ди Мария и на два пъти на Неймар.

В 66-ата минута Рен върна едно попадение от дузпа чрез Буриго, но в 74-ата и 76-ата минута Ди Мария и Мбапе нанизаха по още един гол, за да оформят разгрома.

ПСЖ даже не беше в оптимален състав и някои от звездите като Единсон Кавани отсъстваха.