Астън Вила спря серията на Юнайтед

Колумбийският нападател на Манчестър Юнайтед Радамел Фалкао вкара своя втори гол с екипа на "Червените дяволи". Попадението му обаче се оказа недостатъчно
Нападателят на Астън Вила Габриел Агбонлахор бе изгонен в 65-та минута на срещата, след остро влизане в краката на бившия му съотборник Ашли Йънг

Впечатляващата серия от шест поредни победи за Манчестър Юнайтед приключи, след като "червените дяволи" стигнаха само до равенство при гостуването си на Астън Вила, завършило 1:1.

Срещата предложи доста динамична игра, в която и двата отбора имаха своите шансове, а от 65-та минута на срещата бирмингамци трябваше да спират атаките на Юнайтед в намален състав, след като Габриел Агбонлахор бе изгонен.

Първи резултатът откри завърналият се след дълго отсъствие поради контузия нападател на Вила Кристиан Бентеке, който вкара в 18-та минута страхотно попадение от границата на наказателното поле.

Неговият колега в състава на Юнайтед - Радамел Фалкао, който попадна в титулярния състав на "червените дяволи" за пръв път от много време, изравни резултата в 53-та минута.

Попадението му бе негово второ с екипа на тима от Манчестър в общо девет мача.

Така Юнайтед остава на седем точки от втория в класирането - Манчестър Сити.