Бербатов игра час при "хикс" на Керала

Ако Керала беше спечелил срещата, щеше временно да излезе на четвъртата позиция в класирането.

Отборът на Керала не успя да победи гостуващия Ченайин в мач от 17-ия кръг на индийската Суперлига, завършил 0:0.

Димитър Бербатов игра 63 минути, но не успя да помогне на своя тим.

Бластърс имат още един мач до края на редовния сезон, в който ще се надяват на чудо.

Домакините пропуснаха дузпа в 53-ата минута, след като Пекусон стреля слабо и ударът му беше спасен.

"Жълтите" са на 1 точка от четвъртата позиция, даваща право за участие в плейофите.

На нея се намира Джамшедпур, който е обаче с мач по-малко и при успех в неделя срещу Беналуру ще е сигурен за мястото си в плейофите.