Само Хари Кейн този път не стигна на Тотнъм

Само Хари Кейн този път не стигна на Тотнъм Снимка: Getty Images

Тотнъм стигна до само 1:1 като гост на Саутхемптън в мач от 24-тиякръг на Висшата лига.

Хари Кейн отбеляза 21-вото си попадение от началото на сезона в Премиършип, но този път само английският нападател не бе достатъчен за успеха на "шпорите".

Домакините откриха резултата в 15-ата минута, благодарение на нелеп автогол на Давинсон Санчес, а три по-късно Хари Кейн изравни.

До края зрителите на "Сейнт Мерис" не видяха повече попадения, но за сметка на това станаха свидетели на редица пропуски и пред двете врати.

В последните минути Кейн можеше и да донесе трите точки за гостите, но ударът му мина покрай целта.

Тотнъм остава пети с 45 точки, на две зад четвъртия Ливърпул. "Светците" имат 22 и остават в зоната на изпадащите, на точка под чертата.