Ивелин Попов донесе победата на Спартак Москва в дерби

Попов вече има два гола за Спартак от началото на първенството, а отборът му е на първо място след 6 кръга

Ивелин Попов донесе победата на Спартак Москва в столичното дерби на руското първенство срещу Локомотив.

Попето отбеляза единствения гол за успеха с 1:0 и така върна Спартак на първо място в класирането.

Българинът беше най-опасен за домакините в този мач и вкара в 25-ата минута след комбинация с Куинси Промес. В 66-ата минута Попов беше заменен и отборът му се задоволи с това да пази преднината си.

С пет победи и едно равенство до момента, Спартак Москва има 16 точки в първенството и е на първо място, на две точки пред ЦСКА Москва.